2017-12-04
Kategoria:   kategoria 1

Grudniowy Newsletter M.Rycak Kancelarii Prawa Pracy i HR

W numerze grudniowym Newslettera Kancelarii znajdą Państwo informacje o projektowanych zmianach w zakresie ochrony danych osobowych w sprawach prawa pracy i zasadach obliczania czasu pracy w trzymiesięcznym okresie rozliczeniowym z uwzględnieniem świąt. Ponadto, mogą się Państwo zapoznać z ciekawym orzeczeniem TSUE z dnia 21 września 2017 r. w sprawach C-149/16 i C-429/16 odnośnie procedury zwolnień grupowych.

W dziale poświęconym HR przeczytają Państwo o tym co zrobić, aby środki wydane na szkolenia nie były jedynie pozycją kosztową.  

Zachęcamy do lektury!   

---

Zgodę na regularną subskrypcję Newslettera mogą Państwo wyrazić przez formularz kontaktowy wpisując swój adres e-mail do subskrypcji oraz hasło „Zgoda na Newsletter”. 

EPR

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.