2018-05-25
Kategoria:   kategoria 1

Konferencja Międzynarodowej Organizacji Pracy w Genewie

Podczas 107 Sesji MOP w Genewie w dniach 28 maja do 8 czerwca br. dr Ewa Podgórska-Rakiel będzie członkiem trójstronnej delegacji z Polski i wygłosi stanowisko w imieniu grupy pracowniczej. 

Międzynarodowa Konferencja Pracy MOP jest najwyższym organem decyzyjnym Międzynarodowej Organizacji Pracy w którym uczestniczą trójstronne delegacje ze 187 państw członkowskich Organizacji, w sumie około 4000 delegatów. Konferencja obraduje w ramach sesji plenarnej oraz komitetów technicznych. Delegacja polska ma trójstronny charakter, a dr Ewa Podgórska-Rakiel reprezentuje grupę pracowniczą. Poza tym, że Ewa Podgórska-Rakiel wygłosi stanowisko na sesji plenarnej MOP, to będzie uczestniczyć w pracach Komitetu ds. stosowania konwencji i zaleceń (CAS).

Informacja na temat 107 Sesji MOP.

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.