2017-11-02
Kategoria:   kategoria 1

Listopadowy Newsletter M.Rycak Kancelaria Prawa Pracy i HR

W numerze listopadowym Newslettera Kancelarii znajdą Państwo informacje o zmienionych przepisach ustawy z dnia 9 lipca 2003 r. o zatrudnianiu pracowników tymczasowych. Przypominamy również, że mec. dr Magdalena Rycak przygotowała szczegółowe zestawienie zmian do czerwcowej nowelizacji ustawy w tabeli zmian.

Ponadto, w listopadowym Newsletterze przegląd orzecznictwa Sądu Najwyższego, omówienie wyroku Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej w sprawie Asklepios (C-680/15 i C-681/15) oraz decyzja Rady ds. Zatrudnienia, Polityki Społecznej, Zdrowia i Ochrony Konsumentów (EPSCO) odnośnie do nowelizacji dyrektywy 96/71/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 16 grudnia 1996 r. dotyczącej delegowania pracowników w ramach świadczenia usług.

W dziale poświęconym HR przeczytają Państwo o roli kultury organizacyjnej w budowaniu przewagi konkurencyjnej.  

Zachęcamy do lektury!   

---

Zgodę na regularną subskrypcję Newslettera mogą Państwo wyrazić przez formularz kontaktowy wpisując swój adres e-mail do subskrypcji oraz hasło „Zgoda na Newsletter”. 

EPR

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.