Michał Matuszak

młodszy prawnik

michal

Aplikant adwokacki Izby Adwokackiej w Warszawie, doktorant nauk prawnych w Katedrze Prawa Pracy na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończył studia podyplomowe „Zarządzanie w Sporcie – FIFA/CIES Sport Management Programme” na Akademii Leona Koźmińskiego oraz Szkołę Prawa Amerykańskiego organizowaną przez Chicago-Kent College of Law, Illinois Institute of Technology we współpracy z Uniwersytetem Łódzkim. Obecnie uczestnik studiów podyplomowych „Ochrona danych osobowych i zarządzanie bezpieczeństwem informacji” na Uczelni Łazarskiego.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w sprawach z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego oraz prawa handlowego. Prowadzi zajęcia z prawa pracy na Uniwersytecie Łódzkim oraz w Uczelni Łazarskiego.
 

Autor publikacji prawniczych. Prelegent na ogólnopolskich konferencjach naukowych. Zdobywca pierwszego miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Prawniczej „Lex Empiricus”.

W pracy zawodowej posługuje się językiem angielskim.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.