Michał Matuszak

młodszy prawnik

michal

Aplikant adwokacki Izby Adwokackiej w Warszawie, doktorant nauk prawnych w Katedrze Prawa Pracy na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończył studia podyplomowe „Zarządzanie w Sporcie – FIFA/CIES Sport Management Programme” na Akademii Leona Koźmińskiego oraz Szkołę Prawa Amerykańskiego organizowaną przez Chicago-Kent College of Law, Illinois Institute of Technology we współpracy z Uniwersytetem Łódzkim. Obecnie uczestnik studiów podyplomowych „Ochrona danych osobowych i zarządzanie bezpieczeństwem informacji” na Uczelni Łazarskiego.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w sprawach z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego oraz prawa handlowego. Prowadzi zajęcia z prawa pracy na Uniwersytecie Łódzkim oraz w Uczelni Łazarskiego.
 

Autor publikacji prawniczych. Prelegent na ogólnopolskich konferencjach naukowych. Zdobywca pierwszego miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Prawniczej „Lex Empiricus”.

W pracy zawodowej posługuje się językiem angielskim.

 

Korzystanie ze strony internetowej www.rycak.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się