• dr ARTUR Rycak

  ponad 25 lat praktyki sądowej
  w prawie pracy, w tym 13 lat
  orzekania na stanowisku sędziego

 • dr Magdalena Rycak

  ponad 20 lat doświadczenia
  w prawie pracy

Witold Moszyński

witold

Konsultant biznesowy, wieloletni dyrektor personalny (m.in. w Grupie PKP) oraz country manager, wykładowca i współtwórca kierunków studiów: Executive MBA for Human Resources Professionals oraz Praktyka zarządzania ludźmi w przedsiębiorstwie. Członek Rady Programowej Uczelni Łazarskiego oraz Rady Biznesu Akademii Finansów i Biznesu Vistula, laureat nagrody Menedżer Sukcesu przyznanej przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Ambasador Filharmonii Pomorskiej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy.

CEO i założyciel HCCG – Human Capital Consulting Group Witold Moszyński & Partners w Warszawie.

Od ponad 12 lat doradza zarządom i organizacjom z różnych branż w zakresie Human Capital Management oraz wdrożeń informacyjnych systemów zarządzania. Zainteresowania zawodowe łączy z naukowymi. W latach 2012-2016 pełnił  funkcję Dyrektora Departamentu Zarządzania Kapitałem Ludzkim w PKP S.A. (patrz: www.RaportHR.pl) oraz Redaktora Naczelnego gazety Grupy PKP „Twoja Kolej” (nakład 17,5 tys. egz). Jako Przewodniczący Komitetu Sterującego odpowiadał za wdrożenie w PKP Zarządzania Talentami w modelu cloud (w chmurze obliczeniowej), koordynując współpracę 5 spółek zaangażowanych w ten projekt.

W latach 2007-2012 pełnił funkcję Dyrektora Departamentu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Money Expert S.A. W okresie tym spółka zanotowała siedmiokrotny wzrost poziomu zatrudnienia, trzykrotnie pozyskała dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Społecznego na programy szkoleniowo-rozwojowe dla swoich pracowników. W latach 2005-2007 pełnił funkcję Prokurenta i Deputy Country Managera polskiej filii międzynarodowego koncernu D+S europe AG, a wcześniej Dyrektora Działu Obsługi Klienta Bancom Sp. z o.o.

Od 2010 r. jest Członkiem Rady Programowej Centrum Kształcenia Podyplomowego, Eksperckiej Rady Konsultacyjne i Wykładowcą Uczelni Łazarskiego, współtwórcą programów: Executive MBA for Human Resources Professionals oraz Praktyka zarządzania ludźmi w przedsiębiorstwie, a od 2016 także Członkiem Rady Biznesu Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie.

Laureat wielu konkursów i nagród indywidualnych (m.in. nagrody nadzwyczajnej Menedżer Sukcesu przyznanej w 2015 r. przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego, wyróżnienia Uczelni Łazarskiego - Brylant Łazarskiego, 1-szej nagrody w konkursie PARP „Rozwiązania jutra w HR” - „za zdolność do tworzenia innowacji i otwartość na zmiany”) oraz przyznanych organizacjom sektora prywatnego i publicznego, w których zarządzał kapitałem ludzkim, za prowadzenie polityki personalnej na najwyższym poziomie (Przedsiębiorstwo Przyszłości 2014 i 2015, Profesjonalne ZZL 2014 i 2015, Złoty Platan Uczelni Łazarskiego, Godło Inwestora w Kapitał Ludzki 2010 i 2011).

Członek honorowy Konwentu Menedżerów Przedsiębiorstw Przyszłości. Członek PSZK. Prelegent krajowych i międzynarodowych konferencji. Autor licznych publikacji oraz „Łowcy Talentów” [TalentHunter.pl] dla firm w Polsce i za granicą. Miał również zaszczyt pełnić funkcję Jurora Konkursu Pracodawca Godny Zaufania.

Absolwent Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. R. Łazarskiego na kierunku MBA Human Resources, Agencji Rozwoju Gospodarczego na kierunku Nowoczesne Techniki i Metody Zarządzania Przedsiębiorstwem, certyfikowanym managerem (m.in. PRINCE2® Practitioner), absolwentem Akademii Muzycznych w Bydgoszczy i w Weimarze, doktorantem na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, a wcześniej także stypendystą GFPS e.V. (Gemeinschaft für studentischen Austausch in Mittel- und Osteuropa).

 

 

Korzystanie ze strony internetowej www.rycak.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się