Galeria

20-21 listopada 2017 r. Kraków

V Europejski Kongres Mobilności Pracy organizowany przez Inicjatywę Mobilności Pracy, z udziałem dr Ewy Podgórskiej-Rakiel w panelu eksperckim poświęconym problemom delegowania pracowników w praktyce.

6 czerwca 2017 r. Warszawa

Ogólnopolska konferencja naukowa w Centrum Partnerstwa Społecznego "Dialog" im. Andrzeja Bączkowskiego pt. „Ochrona życia rodzinnego w prawie pracy” (http://www.cpsdialog.gov.pl/nasze-konferencje/807-06-06-2017-konf).

27 kwietnia 2017 r. Warszawa

Gala finałowa IX edycji konkursu TOP MANAGER z udziałem mec. dr Magdaleny Rycak i Witolda Moszyńskiego w Jury konkursu (fot. http://tophrmanager.pl)

OIRP Warszawa

7-8 listopada 2016 r. Kraków 

IV Europejski Kongres Mobilności Pracy organizowany przez Inicjatywę Mobilności Pracy, z udziałem dr Ewy Podgórskiej-Rakiel w panelu eksperckim poświęconym problemom delegowania pracowników w praktyce (fot. dla IMP P. Szalański).  

8 września 2016 r. Warszawa

Spotkanie z unijną Komisarz ds. zatrudnienia, spraw społecznych, umiejętności i mobilności pracowników Marianne Thyssen w siedzibie Komisji Europejskiej. Spotkanie w którym udział wzięła dr Ewa Podgórska-Rakiel, poświęcone było kwestii deleowania pracowników.

2014 r., Warszawa, Uczelnia Łazarskiego

Międzynarodowa konferencja na temat związków zawodowych współorganizowana przez dr Magdalenę Rycak.

25-27 października 2012 r. Mendoza, Argentyna

Międzynarodowa konferencja i wykład dr Magdaleny Rycak na studiach podyplomowych. 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.