Newsletter

Zgodę na regularną subskrypcję Newslettera M.Rycak Kancelarii Prawa Pracy i HR mogą Państwo wyrazić przez formularz kontaktowy wpisując swój adres e-mail do subskrypcji oraz hasło „Zgoda na Newsletter” – kliknij tu.

Przystępując do subskrypcji wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną Newslettera i przetwarzanie podanych dobrowolnie danych osobowych dla celów informacyjnych i marketingowych. Administratorem Państwa danych osobowych jest M.Rycak Kancelaria Prawa Pracy i HR z siedzibą w Warszawie. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a zgoda w każdej chwili może zostać przez Państwa odwołana. W celu usunięcia swojego adresu e-mail z bazy należy dokonać wpisu w formularzu kontaktowym o następującej treści „Usuń z bazy adres e-mail” – kliknij tu.   

 

NEWSLETTER

Marzec - Kwiecień 2018

Luty 2018 

Styczeń 2018

Grudzień 2017

Listopad 2017

Październik 2017

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.