• dr ARTUR Rycak

  ponad 20 lat praktyki sądowej
  w prawie pracy, w tym 13 lat
  orzekania na stanowisku sędziego

 • dr Magdalena Rycak

  blisko 20 lat doświadczenia
  w prawie pracy

2020-03-18
Kategoria:   kategoria 1

Szanowni Państwo, 

w związku z wieloma wątpliwościami i licznymi pytaniami zgłaszanymi nam przez naszych Klientów i Osoby Trzecie co do zasad postępowania  pracodawców i pracowników w obliczu zagrożenia Koronawirusem (COVID-19), w imieniu RYCAK Kancelaria Prawa Pracy i HR gorąco zapraszam do udziału w webinarium szkoleniowym nt.: „ Prawa i obowiązki pracodawców i pracowników w czasie epidemii Koronawirusa”. 

Szkolenie jest zaplanowane na najbliższy piątek, tj. 20.03.2020 r. godz. 12:00 – 13:15.

Udział w webinarium dla Klientów Kancelarii jest bezpłatny, dla osób trzecich wynosi on 246 zł brutto (200 zł netto + 23%VAT).

Na zgłoszenia czekamy do 19.03.2020 r. godz. 18:00. Liczba miejsc ograniczona (25). O zapisaniu na webinarium decyduje kolejność zgłoszeń i kolejność potwierdzeń wpłat. 

Szczegółowe informacje - w tym numer rachunku bankowego właściwego do dokonywania wpłat opłaty wstępnej - zawarte zostały tutaj.

W przypadku pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu:

tel.: +48 661 811 016, +48 22 612 64 62;

e-mail: agnieszka.kloczaniuk@rycak.ploffice@rycak.pl.

 

Korzystanie ze strony internetowej www.rycak.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się