• dr ARTUR Rycak

  ponad 25 lat praktyki sądowej
  w prawie pracy, w tym 13 lat
  orzekania na stanowisku sędziego

 • dr Magdalena Rycak

  ponad 20 lat doświadczenia
  w prawie pracy

Newsletter

Zgodę na regularną subskrypcję Newslettera Rycak Kancelarii Prawa Pracy i HR mogą Państwo wyrazić przez formularz kontaktowy wpisując swój adres e-mail do subskrypcji oraz hasło „Zgoda na Newsletter”.

Przystępując do subskrypcji wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną Newslettera i przetwarzanie podanych dobrowolnie danych osobowych dla celów informacyjnych i marketingowych. Administratorem Państwa danych osobowych jest Rycak Kancelaria Prawa Pracy i HR z siedzibą w Warszawie. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a zgoda w każdej chwili może zostać przez Państwa odwołana. W celu usunięcia swojego adresu e-mail z bazy należy dokonać wpisu w formularzu kontaktowym o następującej treści „Usuń z bazy adres e-mail”.   

 

 

Korzystanie ze strony internetowej www.rycak.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się