• dr ARTUR Rycak

  ponad 25 lat praktyki sądowej
  w prawie pracy, w tym 13 lat
  orzekania na stanowisku sędziego

 • dr Magdalena Rycak

  ponad 20 lat doświadczenia
  w prawie pracy

Eventy i szkolenia

 

 

 

 

 

Na bazie naszego doświadczenia z praktyki i teorii prawa prowadzimy otwarte i zamknięte szkolenia z zakresu prawa pracy i HR dedykowane różnym podmiotom na rynku oraz instytucjom publicznym. Oferujemy szkolenia jedno i dwudniowe, organizowane u klienta w firmie oraz wyjazdowe w hotelowych salach konferencyjnych.

Szkolenia z zakresu prawa pracy prowadzą: adw. dr Artur Rycak, wcześniej wieloletni sędzia oraz radca prawny dr Magdalena Rycak.

Szkolenia z obszaru HR prowadzi Witold Moszyński, CEO i założyciel HCCG – Human Capital Consulting Group Witold Moszyński & Partners w Warszawie.

Na bazie naszych doświadczeń proponujemy m.in. następującą tematykę szkoleń:

 

Kontakt w sprawie szkoleń

 

 

 

 

 

Korzystanie ze strony internetowej www.rycak.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się