• dr ARTUR Rycak

  ponad 25 lat praktyki sądowej
  w prawie pracy, w tym 13 lat
  orzekania na stanowisku sędziego

 • dr Magdalena Rycak

  ponad 20 lat doświadczenia
  w prawie pracy

Praca zdalna

 

Projekt ustawy o zmianie ustawy Kodeks pracy oraz niektórych innych ustaw

Newsletter RYCAK Kancelaria - praca zdalna

Praca zdalna - komentarz w pigułce

Projekt ustawy o zmianie ustawy - Kodeks pracy oraz niektórych innych ustaw

 

7 czerwca 2022 r. projekt ustawy o zmianie ustawy – Kodeks pracy oraz niektórych innych ustaw wpłynął do Sejmu. 8 czerwca 2022 r. projekt został skierowany do I czytania na posiedzeniu Sejmu.

Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o zmianie ustawy – Kodeks pracy oraz niektórych innych ustaw, regulujący m.in. zasady pracy zdalnej. Ustawa trafi pod obrady Sejmu. (informacja aktualna na dzień 24.06.2022 r.)

Kancelarię wyróżnia wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców.

Kancelaria opracowuje dla pracodawców regulaminy pracy zdalnej i doradza, w jaki sposób wdrożyć pracę zdalną.  

 

Korzystanie ze strony internetowej www.rycak.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się