• dr ARTUR Rycak

  ponad 25 lat praktyki sądowej
  w prawie pracy, w tym 13 lat
  orzekania na stanowisku sędziego

 • dr Magdalena Rycak

  ponad 20 lat doświadczenia
  w prawie pracy

Galeria

30 września 2022 Warszawa

Uroczyste wręczenie certyfikatów członkostwa w BCC

23 stycznia 2020 Warszawa

XI edycja konferencji HR Directors Summit.

W panelu, który prowadził partner zarządzający naszej kancelarii adw. dr Artur Rycak, udział wzięli: prof. zw. dr hab. Tadeusz Oleksyn, Sandra Ludwiszewska - HR Business Lead z firmy Mondelez Int., Lilianna Kurzydlowska - Dyrektor Personalny regionu Europy Centralnej, Wschodniej oraz Rosji w Jones Lang LaSalle oraz r. pr. dr Magdalena Rycak - Partner w Rycak Kancelaria Prawa Pracy i HR.

17 stycznia 2020 Warszawa

Gala charytatywna na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi zorganizowana przez magazyn „Businesswoman & life”.

11 grudnia 2019 Warszawa

KONGRES O KADRACH I PŁACACH Z PASJĄ. W roli prelegentów wystąpili r.pr. dr Magdalena Rycak oraz adw. dr Artur Rycak.

4 listopada 2019 Warszawa

III OTWARTA KONFERENCJA Z ZAKRESU PRAWA PRACY Sekcja Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Okręgowej Rady Adwokackiej

24 stycznia 2019 r. Warszawa

W dniu 24 stycznia 2019 r. odbyła się X edycja konferencji HR Directors Summit. W roli prelegentów wystąpili r.pr. dr Magdalena Rycak oraz adw. dr Artur Rycak.

26-27 lutego 2018 r. Praga

Międzynarodowa konferencja z referatem dr Magdaleny Rycak pt.: "The impact of working time regulation on the quality of life of employees". 

20-21 listopada 2017 r. Kraków

V Europejski Kongres Mobilności Pracy organizowany przez Inicjatywę Mobilności Pracy.

6 czerwca 2017 r. Warszawa

Ogólnopolska konferencja naukowa w Centrum Partnerstwa Społecznego "Dialog" im. Andrzeja Bączkowskiego pt. „Ochrona życia rodzinnego w prawie pracy” (http://www.cpsdialog.gov.pl/nasze-konferencje/807-06-06-2017-konf).

27 kwietnia 2017 r. Warszawa

Gala finałowa IX edycji konkursu TOP MANAGER z udziałem mec. dr Magdaleny Rycak i Witolda Moszyńskiego w Jury konkursu (fot. http://tophrmanager.pl)

OIRP Warszawa

2014 r., Warszawa, Uczelnia Łazarskiego

Międzynarodowa konferencja na temat związków zawodowych współorganizowana przez dr Magdalenę Rycak.

25-27 października 2012 r. Mendoza, Argentyna

Międzynarodowa konferencja i wykład dr Magdaleny Rycak na studiach podyplomowych. 

Korzystanie ze strony internetowej www.rycak.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się