• dr ARTUR Rycak

  ponad 25 lat praktyki sądowej
  w prawie pracy, w tym 13 lat
  orzekania na stanowisku sędziego

 • dr Magdalena Rycak

  ponad 20 lat doświadczenia
  w prawie pracy

Renata Babińska-Górecka

Renata Babińska-Górecka

Doktor habilitowany nauk prawnych, prof. Uniwersytetu Wrocławskiego, Kierownik Pracowni Ubezpieczeń Społecznych na WPAiE Uniwersytetu Wrocławskiego, radca prawny, pozaetatowy członek Samorządowego Kolegium Odwoławczego we Wrocławiu, stypendystka Max-Planck-Institut für Sozialrecht und Sozialpolitik w Monachium.

 

Autorka około 80. opracowań naukowych z zakresu prawa zabezpieczenia społecznego i prawa pracy, w tym m.in. monografii: Wzruszalność prawomocnych decyzji rentowych (Wolters Kluwer 2007; wyróżnienie w konkursie Złote Skrzydła dziennika Gazeta Prawna 2008) oraz Skutki prawne orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego w dziedzinie ubezpieczenia społecznego (Difin 2014) oraz komentarzy do ustaw z zakresu prawa ubezpieczeń społecznych (Beck, 2022).

 

Wykładowca na Podyplomowych Studiach Prawa Pracy i Prawa Socjalnego UWr. oraz szkoleniowiec kadr pomocy społecznej w ramach Szkolenia „Organizacja pomocy społecznej” (WPAiE UWr.).

Korzystanie ze strony internetowej www.rycak.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się