• dr ARTUR Rycak

  ponad 20 lat praktyki sądowej
  w prawie pracy, w tym 13 lat
  orzekania na stanowisku sędziego

 • dr Magdalena Rycak

  blisko 20 lat doświadczenia
  w prawie pracy

2017-12-04
Kategoria:   kategoria 1

Grudniowy Newsletter M.Rycak Kancelarii Prawa Pracy i HR

W numerze grudniowym Newslettera Kancelarii znajdą Państwo informacje o projektowanych zmianach w zakresie ochrony danych osobowych w sprawach prawa pracy i zasadach obliczania czasu pracy w trzymiesięcznym okresie rozliczeniowym z uwzględnieniem świąt. Ponadto, mogą się Państwo zapoznać z ciekawym orzeczeniem TSUE z dnia 21 września 2017 r. w sprawach C-149/16 i C-429/16 odnośnie procedury zwolnień grupowych.

W dziale poświęconym HR przeczytają Państwo o tym co zrobić, aby środki wydane na szkolenia nie były jedynie pozycją kosztową.  

Zachęcamy do lektury!   

---

Zgodę na regularną subskrypcję Newslettera mogą Państwo wyrazić przez formularz kontaktowy wpisując swój adres e-mail do subskrypcji oraz hasło „Zgoda na Newsletter”. 

EPR

Korzystanie ze strony internetowej www.rycak.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się