• dr ARTUR Rycak

  ponad 25 lat praktyki sądowej
  w prawie pracy, w tym 13 lat
  orzekania na stanowisku sędziego

 • dr Magdalena Rycak

  ponad 20 lat doświadczenia
  w prawie pracy

2017-12-07
Kategoria:   kategoria 1

Komentarz do ustawy o pracownikach tymczasowych już dostępny

Najnowszy komentarz do ustawy o pracownikach tymczasowych mec. dr Magdaleny Rycak oraz dr Anny Redy-Ciszewskiej jest już dostępny w przedsprzedaży.

W książce w sposób kompleksowy przedstawiono zasady zatrudniania pracowników tymczasowych po ostatniej nowelizacji przepisów wprowadzoneych ustawą z dnia 7 kwietnia 2017 r. o zmianie ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz. 962). Zmiany obowiązują od dnia 1 czerwca 2017 r.

Celem nowelizacji zgodnie z założeniem ustawodawcy jest zwiększenie ochrony pracowników tymczasowych.

Zapraszamy do lektury

Zatrudnianie pracowników tymczasowych. Komentarz

EPR

Korzystanie ze strony internetowej www.rycak.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się