• dr ARTUR Rycak

  ponad 20 lat praktyki sądowej
  w prawie pracy, w tym 13 lat
  orzekania na stanowisku sędziego

 • dr Magdalena Rycak

  blisko 20 lat doświadczenia
  w prawie pracy

2018-11-20
Kategoria:   kategoria 1

W dniu 20.11.2018 mec. Magdalena Rycak udzieliła w telewizji RP wywiadu na temat nowelizacji ustawy o związkach zawodowych.

Wywiad jest w zasadzie mini wykładem na temat najważniejszych zmian, które czekają pracodawców i związki zawodowe od dnia 1.01.2019 r., tj. od dnia, kiedy zmiany te wejdą w życie. Przy okazji warto wspomnieć, że dr Magdalena Rycak była ekspertem w Radzie Dialogu Społecznego w trakcie prac legislacyjnych nad przedmiotową nowelizacją.

https://www.rp.pl/RZECZoPRAWIE/181129989-Magdalena-Rycak---Nowe-przepisy-o-zwiazkach-zawodowych.html

Korzystanie ze strony internetowej www.rycak.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się