2018-03-27
Kategoria:   kategoria 1

Nowoczesne technologie w pracy a realia Kodeksu pracy - Konferencja HR

Nadchodzi Future of Work. Jak usprawnić procesy z obszaru Learning & Developement z wykorzystaniem rozwiązań digital? Jak budować dialog z pracownikami w erze digital? Jak analityka i praca na Big Data może usprawnić pracę HR i całej organizacji? Czy roboty zmienią oblicze rekrutacji? Jakie narzędzia wybierać, by tworzyć organizację przyszłości? To tylko część pytań, na które będą się starali odpowiedzieć prelegenci tegorocznej konferencji HR Tech Summit. Nadchodzi Future of Work.

Dr Ewa Podgórska-Rakiel, wykładowca studiów podyplomowych Prawo Pracy i Ubezpieczeń Społecznych – Kadry i Płace realizowanych w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego, wystąpi podczas konferencji z prelekcją pt. Nowoczesne technologie w pracy i mobilność pracowników, a realia Kodeksu Pracy.

Konferencja odbędzie się 26 kwietnia 2018 r. w Warszawie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Informacja o konferencji

Prelegenci

 

Korzystanie ze strony internetowej www.rycak.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się