2018-03-13
Kategoria:   kategoria 1

"Ochrona danych osobowych w stosunkach pracy" - Konferencja

W imieniu Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego w Warszawie oraz Centrum Partnerstwa Społecznego "Dialog" mam zaszczyt zaprosić Państwo do udziału w bezpłatnej Konferencji poświęconej „Ochronie danych osobowych w stosunkach pracy”, która odbędzie się w dniu 17 kwietnia 2018 r. w Centrum Partnerstwa Społecznego "Dialog" przy ul. Limanowskiego 23, 02-943 Warszawa.

Program Konferencji

Celem Konferencji jest przede wszystkim dyskusja w gronie uczestników konferencji na temat problemów prawnych dotyczących tematyki ochrony danych osobowych w stosunkach pracy ze szczególnym uwzględnieniem planowanych w tym zakresie zmian legislacyjnych.

W celu rejestracji na Konferencję prosimy o wypełnienie elektronicznego dostępnego tu: formularz rejestracyjny
 
Konakt:
W razie jakichkolwiek pytań uprzejmie prosimy o kontakt:
tel. 786 195 618 / 786 205 923
 
Będziemy zaszczyceni, jeżeli przyjmą Państwo zaproszenie na Konferencję.
 
Z wyrazami szacunku
dr Magdalena Rycak
Kierownik studiów podyplomowych Ochrona Danych Osobowych i Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji 
oraz studiów podyplomowych Prawo Pracy i Ubezpieczeń Społecznych - Kadry i Płace
 

Korzystanie ze strony internetowej www.rycak.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się