• dr ARTUR Rycak

  ponad 25 lat praktyki sądowej
  w prawie pracy, w tym 13 lat
  orzekania na stanowisku sędziego

 • dr Magdalena Rycak

  ponad 20 lat doświadczenia
  w prawie pracy

2016-11-08
Kategoria:   kategoria 1

W listopadzie każdego roku odbywa się w Krakowie Europejski Kongres Mobilności Pracy. W tym roku IV już EKMP zgromadził ponad 400 osób. W obradach udział wzięła unijna komisarz Marianne Thyssen, minister Stanisław Szwed, europosłowie, pracodawcy oraz przedstawiciele związków zawodowych.   

W tym wyjątkowym wydarzeniu udział biorą znawcy tematu podejmując dyskusję o przyszłości delegowania, w tym skutkach projektowanych przez Komisję Europejską zmian w dyrektywie 96/71/WE o delegowaniu pracowników. Do panelu dyskusyjnego IV Europejskiego Kongresu Mobilności Pracy zaproszona została dr Ewa Podgórska-Rakiel.       

https://www.ekmp.pl/2016/

Korzystanie ze strony internetowej www.rycak.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się