• dr ARTUR Rycak

  ponad 20 lat praktyki sądowej
  w prawie pracy, w tym 13 lat
  orzekania na stanowisku sędziego

 • dr Magdalena Rycak

  blisko 20 lat doświadczenia
  w prawie pracy

2017-06-07
Kategoria:   kategoria 1
W Genewie w dniach 5-16 czerwca odbywa się Konferencja Międzynarodowej Organizacji Pracy w ramach 106 Sesji MOP. W skład trójstronnej delegacji z Polski wchodziła dr Ewa Podgórska-Rakiel współpracująca z Kancelarią. W swoim wystąpieniu na forum Komitetu ds. Standardów i Zaleceń przedstawiła głośny medialnie w Polsce problem pracy przymusowej obywateli Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej. 
 
Międzynarodowa Konferencja Pracy, nazywana jest często "międzynarodowym parlamentem pracy". Zbiera się każdego roku od 1919 r. i podejmuje decyzje dotyczące programu, kierunków działań i kwestii organizacyjnych MOP. 
 
 W tym roku polskiej delegacji przewodniczył Stanisław Szwed Sekretarz Stanu w Ministrstwie Rodziny Pracy i Polityki Społecznej.
 
Dokumenty z prac Komitetów roboczych 106 Konferencji MOP dostępne sa tu:
 
Zdjęcia z Konferencji pod poniższym linkiem:

Korzystanie ze strony internetowej www.rycak.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się