2019-01-22
Kategoria:   kategoria 1

Rozwijamy się i sięgamy po najlepszych!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że od stycznia br. współpracę z naszą kancelarią rozpoczął adwokat dr Marek Wandzel, który od ok. 20 lat zajmuje się praktyką prawa pracy, w tym obsługą sporów sądowych.

Mecenas Wandzel jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie obronił pracę doktorską. Jest autorem wielu liczących się publikacji z zakresu prawa pracy. Pracuje również w języku angielskim:)

Życzymy mu satysfakcjonującej i owocnej współpracy z naszą Kancelarią Prawa Pracy i Hr!

 

Korzystanie ze strony internetowej www.rycak.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się