• dr ARTUR Rycak

  ponad 25 lat praktyki sądowej
  w prawie pracy, w tym 13 lat
  orzekania na stanowisku sędziego

 • dr Magdalena Rycak

  ponad 20 lat doświadczenia
  w prawie pracy

2022-09-22
Kategoria:   kategoria 1

Work-life balance to nie tylko obco brzmiący slogan. To narzędzie biznesowe, a po wysłuchaniu tej rozmowy przekonasz się także, że work-life balance się po prostu opłaca!

R. pr. Magdalena Rycak była gościem programu "Rozmowy Regeneracyjne" prowadzonego przez Ingę Safader-Powroźnik. W tym odcinku poruszony został temat jak wprowadzenie w firmach kultury wspierającej work life balance pracowników po pierwsze się opłaca, po drugie sprawia, że nasza firma jest dobrze postrzegana na rynku pracy. Można powiedzieć - układ idealny - oszczędności plus działania employer brandingowe wpisane w organizację.

Dodatkowo r.pr. Magdalena Rycak zdradza co podpatrzyła w obszarze work-life balance w krajach skandynawskich, oraz o tym jakie r.pr. Magdalena Rycak ma sposoby na to by mieć dla siebie i rodziny więcej czasu!

Korzystanie ze strony internetowej www.rycak.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się