• dr ARTUR Rycak

  ponad 20 lat praktyki sądowej
  w prawie pracy, w tym 13 lat
  orzekania na stanowisku sędziego

 • dr Magdalena Rycak

  blisko 20 lat doświadczenia
  w prawie pracy

2017-05-25
Kategoria:   kategoria 1

Na XV Forum Prawników, które odbyło się w dniach 23-25 maja w Dolinie Charlotty, dr Magdalena Rycak przedstawiła prezentację nt. ochrony życia rodzinnego w prawie pracy zwracając uwagę na konieczność tworzenia przepisów uwzględniających zachęty polityki rodzinnej. 

Szkolenie odbywające się każdego roku gromadzi licznie prawników związkowych z wielu regionów Polski. Dodatkowo w tym roku do dyskusji zaproszono Sędziów z Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu oraz Sądu Rejonowego w Wałbrzychu. 

 

 

Korzystanie ze strony internetowej www.rycak.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się