2018-01-01
Kategoria:   kategoria 1

Styczniowy Newsletter M.Rycak Kancelarii Prawa Pracy i HR

Tematem głównym styczniowego Newslettera Kancelarii jest mobbing. Znajdą w nim Państwo informacje o podstawowych elementach przeciwdziałania mobbingowi oraz powiązane z tematem orzecznictwo Sądu Najwyższego. Ponadto, w bieżącym numerze najnowsza propozycja Komisji Europejskiej nowej dyrektywy poprawiającej pracownikom dostęp do informacji o warunkach zatrudnienia. 

W dziale poświęconym HR przeczytają Państwo o zarządzaniu przez cele i dobrze wdrożonym procesie MBO.  

Cieszymy się, że możemy tworzyć Newsletter dla Państwa. 

Zachęcamy do lektury!   

---

Zgodę na regularną subskrypcję Newslettera oraz rezygnację, mogą Państwo wyrazić przez formularz kontaktowy. Po wpisaniu swojego adresu e-mail oraz wyrażenia "Zgoda na newsletter" będą Państwo otrzymywali na początku każdego miesiąca najnowszy Newsletter bezpośrednio na wskazany adres e-mail.  

EPR

 

Korzystanie ze strony internetowej www.rycak.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się