2018-01-03
Kategoria:   kategoria 1

"Temidium" o wizerunku radcy prawnego 

W grudniowym numerze czasopisma Okręgowej Izby Radców Prawnych polecamy artykuł o dobrym stylu w zawodzie radcy prawnego, który należy umiejętnie łączyć z wiedzą merytoryczną. Powinny o tym pamiętać prawniczki kreując własny styl wedle zasady że aby odnieść sukces, należy wyglądać tak jakby się go odniosło. 

Granat, czerń, szary to kolory świadczące o odpowiedzialności i uporządkowaniu. Z kolei jasne, pastelowe kolory uspokajają i łagodzą czytamy w artykule Agnieszki Oleksyn-Wajdy "Prawo w dobrym stylu".

Zachęcamy do lektury całego artykułu

Na zdjęciach M. Gaczyńskiego dla PICK & CHIC do tego artykułu wystapiła mec. dr Magdalena Rycak.

 

EPR

 

Korzystanie ze strony internetowej www.rycak.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się