2019-05-06
Kategoria:   kategoria 1

W dniu 29 kwietnia 2019 r. na portalu Gazeta.pl ukazała się wypowiedź adw. Artura Rycaka na temat wynagrodzenia nauczycieli za czas strajku.

Zgodnie z orzecznictwem Sądu Najwyższego, istnieje możliwość zawarcia w porozumieniu postrajkowym zobowiązania pracodawcy do wypłaty na rzecz pracowników wynagrodzenia lub rekompensaty za czas strajku.

Zachęcamy do lektury! 

 

Korzystanie ze strony internetowej www.rycak.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się