2018-06-02
Kategoria:   kategoria 1

Zatrudnianie w Polsce cudzoziemców spoza UE - publikacja już w sprzedaży

Mamy przyjemność poinformować, że nakładem wydawnictwa Wolters Kluwer ukazała się nowa publikacja "Zatrudnianie w Polsce cudzoziemców spoza UE", autorstwa dr Ewy Podgórskiej-Rakiel i Michała Szypniewskiego - prawników Rycak Kancelarii Prawa Pracy i HR.

W książce omówione zostały obowiązujące od stycznia tego roku przepisy zawarte w ustawie o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy oraz w ustawie o cudzoziemcach. Skomplikowana materia oraz liczne odesłania zawarte w przedmiotowych ustawach stanowią często powód nieświadomego nielegalnego zatrudnienia cudzoziemców w Polsce. Autorzy w sposób przystępny wyjaśniają skomplikowane przepisy i wskazują na najczęściej popełniane błędy.  

Książka podzielona została na część odnoszącą się do czynności starosty i drugą omawiająca kompetencje wojewody w zakresie zatrudniania cudzoziemców. Ponadto, autorzy podjęli się analizy tematu z punktu widzenia przepisów indywidualnego oraz zbiorowego prawa pracy, co niewątpliwie podnosi wartość publikacji.

Książka: "Zatrudnianie w Polsce cudzoziemców spoza UE"   

 

Korzystanie ze strony internetowej www.rycak.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się