• dr ARTUR Rycak

  ponad 20 lat praktyki sądowej
  w prawie pracy, w tym 13 lat
  orzekania na stanowisku sędziego

 • dr Magdalena Rycak

  blisko 20 lat doświadczenia
  w prawie pracy

2021-04-15
Kategoria:   kategoria 1

14 kwietnia b.r. odbyła się konferencja online nt. „Przemysł żywnościowy a ochrona danych osobowych”.

Organizatorem konferencji była Polska Federacja Producentów Żywności Związek Pracodawców.

Wydarzenie odbyła się się m.in. pod patronatem honorowym Prezesa UODO oraz Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego, w ramach którego r.pr. dr Magdalena Rycak kieruje dwoma kierunkami studiów:

 • Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych – kadry i płace oraz
 • Ochrona danych osobowych i zarządzanie bezpieczeństwem informacji.


Podczas konferencji r.pr. dr Magdalena Rycak wystąpiła z referatem na temat „Ochrona danych osobowych w rekrutacji pracowników”.


Link do pdf z prezentacją

Korzystanie ze strony internetowej www.rycak.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się