2017-09-29
Kategoria:   kategoria 1

Agencje pracy tymczasowej po dniu 1 czerwca 2017 r. stosują nowe przepisy w związku z obszerną nowelizacją ustawy z dnia 9 lipca 2003 r. o zatrudnianiu pracowników tymczasowych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 360 z późn. zm.). Dr Magdalena Rycak Kierownik Studiów Podyplomowych Prawa Pracy Uczelni Łazarskiego w Warszawie wyjaśnia w materiale video wątpliwości jakie w praktyce stosowania przepisów mogą pojawić się przy zatrudnianiu pracowników agencji według nowych zasad.  

Ze szczegółowym zestawieniem stanu prawnego przed i po nowelizacji mogą się Państwo zapoznać na stronie rycak.pl, gdzie dr Magdalena Rycak przygotowała dla Państwa porównanie zmian przedstawione w praktycznej tabeli. 

Miło nam również poinformować, że wkrótce nakładem wydawnictwa Wolters Kluwer Polska ukaże się komentarz autorstwa dr Magdaleny Rycak i dr Anny Redy-Ciszewskiej do ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych.

EPR  

 

Korzystanie ze strony internetowej www.rycak.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się