• dr ARTUR Rycak

  ponad 20 lat praktyki sądowej
  w prawie pracy, w tym 13 lat
  orzekania na stanowisku sędziego

 • dr Magdalena Rycak

  blisko 20 lat doświadczenia
  w prawie pracy

2017-11-02
Kategoria:   kategoria 1

Listopadowy Newsletter M.Rycak Kancelaria Prawa Pracy i HR

W numerze listopadowym Newslettera Kancelarii znajdą Państwo informacje o zmienionych przepisach ustawy z dnia 9 lipca 2003 r. o zatrudnianiu pracowników tymczasowych. Przypominamy również, że mec. dr Magdalena Rycak przygotowała szczegółowe zestawienie zmian do czerwcowej nowelizacji ustawy w tabeli zmian.

Ponadto, w listopadowym Newsletterze przegląd orzecznictwa Sądu Najwyższego, omówienie wyroku Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej w sprawie Asklepios (C-680/15 i C-681/15) oraz decyzja Rady ds. Zatrudnienia, Polityki Społecznej, Zdrowia i Ochrony Konsumentów (EPSCO) odnośnie do nowelizacji dyrektywy 96/71/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 16 grudnia 1996 r. dotyczącej delegowania pracowników w ramach świadczenia usług.

W dziale poświęconym HR przeczytają Państwo o roli kultury organizacyjnej w budowaniu przewagi konkurencyjnej.  

Zachęcamy do lektury!   

---

Zgodę na regularną subskrypcję Newslettera mogą Państwo wyrazić przez formularz kontaktowy wpisując swój adres e-mail do subskrypcji oraz hasło „Zgoda na Newsletter”. 

EPR

Korzystanie ze strony internetowej www.rycak.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się